Udana konferencja

Byłam na bardzo dobrej konferencji na temat oceniania. Zorganizował ją Dariusz Zelewski dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1w Kartuzach, w ramach projektu Szkoła bez strachu, które prowadzi Kuratorium Pomorskie. Miała ona miejsce 29.11.2024 w Słupsku. Pomyślałam sobie, że...
Jak się szkolić w OK?

Jak się szkolić w OK?

Byłam niedawno na Śląsku, prowadziłam konferencję warsztatową (3 godzinną) dotyczącą oceniania kształtującego. Brali w niej udział przedstawiciele pięciu szkół (4 szkoły podstawowe i jedna ponadpodstawowa), w sumie 40 osób. Na koniec przeprowadziłam ewaluację według...