Ostatnio spotkałam na konferencji w Krakowie Panią, uczącą przyszłych nauczycieli, która zachwycała się moimi rysunkami, a szczególnie ich adekwatnością do przekazu, który niosą. Często spotykam się z takim docenieniem, i bardzo za nie dziękuję, ale tym razem na moją zachętę do korzystania z nich, Pani powiedziała, że już nie potrzebuje, gdyż wzięła przykład ze mnie i zaczęła sama rysować. Cudownie!

W związku z tym, że wiele osób docenia i chciałyby móc skorzystać z moich rysunków, a nie rysować samodzielnie, postanowiłam przekazać link do zgromadzonych rysunków: https://oknauczanie.pl/?s=obrazki

Jeszcze trzy lata temu obrazki można było swobodnie pobrać ze strony Centrum Edukacji Obywatelskiej, ale teraz one z niej znikły i z materiałów pomocniczych do szkoleń, więc myślę, że warto mieć do nich link, są w nim zamieszczone w podziale na działy.

Można też wpisać w wyszukiwarkę na stronie www.oknauczanie.pl : obrazki i też tam dojść.

Bardzo proszę korzystać. Albo samemu zacząć rysować, gdyż wiele badań edukacyjnych potwierdza rolę graficznego przedstawiania treści oraz samodzielnej graficznej refleksji.

Jeśli jeszcze nie macie odwagi, a jakiś obrazek jest Wam szczególnie potrzebny, to napiszcie do mnie, to Wam narysuję: danuta.sterna@gmail.com